O NAS

GREEN DELTA SHIPPING

Jesteśmy grupą osób, dla których spedycja jest pasją i sposobem na życie. Bazując na doświadczeniu jakie zdobyliśmy i chęci realizowania coraz to śmielszych przedsięwzięć postanowiliśmy założyć w 2009 roku naszą firmę. Od tego czasu zarówno nasz zespół jak i portfolio naszych klientów systematycznie się powiększa..

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu, logistyki, obsługi celnej oraz projektowania i zarządzania łańcuchem dostaw. Sieć własnych biur w kraju i za granicą oraz sieć agencyjna obejmujące wszystkie kontynenty pozwala na obsługę ładunków do i z najdalszych zakątków świata.

Nie boimy się wyzwań a celem nadrzędnym naszej pracy jest zadowolenie naszego klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się elastycznie dostosować do oczekiwań naszych Zleceniodawców. Podejmujemy się organizacji transportów, które przekraczają możliwości większości naszych konkurentów, a tym samym motywują nas nieustannie do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Pozwala nam to cały czas się rozwijać z korzyścią dla naszych Partnerów i radością dla nas samych.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną oferta naszych usług i zachęcamy aby zechcieli Państwo dołączyć do grona naszych klientów.

Zespół Green Delta Shipping Polska

Nasz Zespół

Norbert Kaczor

Biuro w Pruszkowie
+48 22 415 11 71
norbert.kaczor@gds-poland.pl

Agnieszka Kaczor

Biuro w Pruszkowie
+48 22 415 11 70
agnieszka.kaczor@gds-poland.pl

Kamil Kaczor

Biuro w Pruszkowie
+48 22 415 11 73
kamil.kaczor@gds-poland.pl

Rafał Antolak

Biuro w Pruszkowie
+48 22 415 11 74
rafal.antolak@gds-poland.pl

Tomasz Dzieniszewski

Biuro w Pruszkowie
+48 22 415 11 72
tomasz.dzieniszewski@gds-poland.pl

Krzysztof Kuchciński

Biuro w Katowicach
+48 32 707 45 06
krzysztof.kuchcińskil@gds-poland.pl

Bartłomiej Grabowski

Biuro w Katowicach
+48 32 707 45 06
bartlomiej.grabowski@gds-poland.pl

Agnieszka Holik

Biuro w Katowicach
+48 32 707 45 06
agnieszka.dubiel@gds-poland.pl

Anna Wojtasik

Biuro w Katowicach
+48 32 707 45 06
anna.wojtasik@gds-poland.pl

Natalia Nowakowska

Biuro w Katowicach
+48 32 707 45 06
natalia.nowakowska@gds-poland.pl

ul. Ogrodowa 65/5, 00-876 Warszawa

biuro@gds-poland.pl

+48 22 730 68 75

GDS Green Delta Shipping Polska Sp. z o.o. Sp. k.
REGON 369065031
NIP 5223109015
KRS 0000337008, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.