O Nas

Jesteśmy grupą osób, dla których spedycja jest pasją i sposobem na życie. Bazując na doświadczeniu jakie zdobyliśmy i chęci realizowania coraz to śmielszych przedsięwzięć postanowiliśmy założyć w 2009 roku naszą firmę. Od tego czasu zarówno nasz zespół jak i portfolio naszych klientów systematycznie się powiększa..

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu, logistyki, obsługi celnej oraz projektowania i zarządzania łańcuchem dostaw. Sieć własnych biur w kraju i za granicą oraz sieć agencyjna obejmujące wszystkie kontynenty pozwala na obsługę ładunków do i z najdalszych zakątków świata.

Nie boimy się wyzwań a celem nadrzędnym naszej pracy jest zadowolenie naszego klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się elastycznie dostosować do oczekiwań naszych Zleceniodawców. Podejmujemy się organizacji transportów, które przekraczają możliwości większości naszych konkurentów, a tym samym motywują nas nieustannie do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Pozwala nam to cały czas się rozwijać z korzyścią dla naszych Partnerów i radością dla nas samych.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną oferta naszych usług i zachęcamy aby zechcieli Państwo dołączyć do grona naszych klientów.

Zespół Green Delta Shipping Polska